Aktaş Bant'a Bakış

Sürekli gelişmeyi ve kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyen Aktaş Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. okul defteri imalatı ve her türlü kağıt satışı amacıyla 1980 yılında İzmit'te kuruldu.

Yenilikleri takip ederek ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla kendini sürekli geliştiren ve kağıt sektöründe prestijli bir konuma gelen firmamız 2005 yılında "AKTAŞ BANT" markalı ürünlerle yapışkanlı bant sektörüne giriş yaptı.

3,500 m2 kapalı alanda üretim yapılan tesislerimizde, baskılı-baskısız koli ve yüzey koruma bantları üretilmekte, istenilen ebatlarda dilimlenerek yurt içine ve yurt dışına yaptığımız satışlarla her geçen gün büyüyen bir ağa ve geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.


KOCAELİ makro düzeyde uluslararası bir sanayi bölgesidir. İçinde bulunduğumuz geniş coğrafyada, yapışkan bant üretilmemesi bizleri bu sektöre yönlendirdi ve teknolojiyle vasıflı eleman değerlerini birleştirerek, yüksek kapasiteli entegre bir tesis kurmamıza vesile oldu.

Artık çok yakınınızdaki bir tedarikçiniz olan "AKTAŞ BANT " bölgemizin önemli bir eksikliğini gidermekte, ulusal ve uluslararası pazarlarda sektörde öncü isimlerden biri olmuştur. Yaptığı atılımlarla kendini sürekli geliştiren AKTAŞ BANT, kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle yoluna devam etmektedir.

MUTLUYUZ...

Koli ve yüzey koruma bantı sektörüne yepyeni bir teknolojiyle giriş yapan firmamız, yüksek üretim kapasitesi ve 250 cm.yi aşan geniş format imkanlarıyla müşterilerimize çağdaş, ergonomik,işlevsel ürünler sunmayı amaçlamaktadır.